Ласкаво просимо до нас на сайт, у нас більше 10 років досвіду
30.05.2023

8:00-20:00

Без вихідних

Київ,

Україна

Сервіс

Компанія Bavart Energy Group здійснює та бере на себе зобов'язання щодо своєчасного та якісного технічного, сервісного обслуговування та регламентних робіт як комплексно всієї котельні в цілому, систем гарячого та холодного водопостачання, так і окремого обладнання, згідно з технологічними картами виробників опалювального обладнання.

Роботи включають первинний запуск (введення в експлуатацію) і регулярне сервісне обслуговування теплотехнічного обладнання з проведенням усіх необхідних робіт з технічного обслуговування, основні з яких:

  • чищення теплообмінників;
  • налаштування газових та пелетних пальників, газових клапанів з виведенням їх на економічний режим роботи з урахуванням вимог екологічних норм чинного законодавства (СО, СО2, О2, NOx);
  • налаштування автоматики котлів, кімнатних регуляторів температури, регуляторів теплої підлоги, басейну;
  • гідравлічне регулювання всієї системи опалення;
  • автоматизація обладнання котельні, включаючи спільну роботу газового, твердопаливного, електричного котлів, геліосистеми (сонячних колекторів), теплових насосів (грунтовий, повітряний) та зовнішніх джерел тепла;
  • виявлення несправностей та некоректної роботи обладнання, що призводить до недогріву (або перегріву) ділянок опалювального контуру, перевитрати газу (дрів, пелет, електроенергії тощо).

Роботи можемо проводити разово та періодично на регулярній основі (щомісяця, щокварталу, щорічно), з укладенням договору, так і без.

По опалювальному обладнанню Buderus, Viessmann, Bosch, Junkers, Wolf, Nova Florida, De Dietrich, Giersch, також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Це означає, що обладнання отримує максимальний гарантійний термін, передбачений заводами-виробниками, з заміною неоплачуваних несправних деталей і механізмів.

Спеціалісти сервісного центру Bavart Energy Group мають дозволи на здійснення газонебезпечних та інших видів небезпечних робіт, а також проходять постійні навчання та тренінги у навчальних центрах представництв провідних світових виробників опалювального обладнання.

Якісно за розумними цінами.

Поставте нам запитання

Ми будемо раді відповісти на будь-яке Ваше запитання, просто скористайтеся формою нижче або виберіть один із альтернативних способів спілкування.

;