Ласкаво просимо до нас на сайт, у нас більше 10 років досвіду
03.10.2023

8:00-20:00

Без вихідних

Київ,

Україна

Проектування

Компанія Bavart Energy Group проводить проектування систем опалення котеджів, дачних будиночків, квартир та котелень на основі газових, твердопаливних, електричних котлів, геліосистем (сонячних колекторів), теплових насосів (ґрунтовий, повітряний) та/або зовнішніх джерел тепла.

Правильний підбір опалювального обладнання, систем регулювання у поєднанні з радіаторним, підлоговим та повітряним опаленням дозволить отримати комфорт у приміщенні у поєднанні з ефективністю використання енергетичних ресурсів.

Спеціалісти відділу проектування компанії Bavart Energy Group мають дозволи на здійснення проектування систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, газового забезпечення та інших видів небезпечних робіт, а також проходять постійні навчання та тренінги у навчальних центрах представництв провідних світових виробників опалювального обладнання.

Якісно за розумними цінами.

Поставте нам запитання

Ми будемо раді відповісти на будь-яке Ваше запитання, просто скористайтеся формою нижче або виберіть один із альтернативних способів спілкування.

;